معرفی

پژوهشگاه توسعة فناوری‌های پیشرفتة خواجه نصیرالدین طوسی با همکاری مؤسسة فرهنگی هنری سخن‌پردزان خواجه نصیر به‌منظور ارائة خدمات نوین آموزشی برتر و گسترده مبتنی‌بر تحقیق و پژوهش و آخرین یافته‌های علمی، فنی و مهندسی در حوزه‌های مختلف، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌کند.

این مجموعه با بیش از دو دهه فعالیت گسترده با ارائة متنوع‌ترین دوره‌های آموزشی و با بهره‌گیری از مدرسّان طراز اوّل، پژوهش‌گران توانمند و کارشناسان مجرب، متخصص و کارآزموده، کلیة خدمات آموزشی خود را در بالاترین سطح ممکن و با بهترین کیفیت که منجر به رضایت مشتریان شود ارائه کرده و تلاش می‌نماید با فراهم‌کردن بسترهای لازم جهت، برگزاری دوره‌های آموزشی و سمینارهای تخصصی، گام بزرگی در جهت گسترش و اعتلای دانش در کشور بردارد.

این مجموعه قادر است کلیة دوره‌ها و خدمات آموزشی را علاوه‌بر مشتریان فردی، دوره‌های خود را به‌صورت اختصاصی در محل سازمان‌ها و شرکت‌ها (In –House) برگزار کند.

مجوز صدور گواهی‌نامه‌های معتبر از مراجع ذی‌صلاح و مطرح داخلی و بین‌المللی از ویژگی‌های منحصربه‌فردی است که بدون شک خدمات گسترده آموزشی ما را متمایز از سایر رقبای خود ساخته است.