خدمات طراحی صفحات وب

امروزه نسل جديد وب‌سايت‌ها با استفاده از نرم‌افزارهاي ( CMS ( Content Management System ايجاد و يا بازسازي مي‌شوند. از مزاياي فراوان استفاده از اين نوع نرم‌افزارها كه در اصطلاح از آنها به‌عنوان نرم‌افزارهاي ايجاد و مديريت محتواي وب‌سايت "CMS" نام برده مي‌شود كه جايگزين روش‌هاي دست‌ساز و طراحي سنتي وب‌‌سايت مي‌باشند، مي‌توان به صرفه‌جويي در وقت و هزينه و ... اشاره کرد.

 

دیگر خدمات ما برای طراحی سایت شما :

 

طراحی وب‌سایت داینامیک(پویا)

طراحی سایت پویا (داینامیک) یکی اصلی‌ترین تخصص‌ها در مؤسسة فرهنگی هنری سخن‌پردازان خواجه نصیراست. این مؤسسه با هدف ایجاد تحولی جدید در طراحی وب­سایت پویا و حرفه‌ای، به عرصة طراحی سایت گام نهاد. بررسی‌های انجام‌شده نشان می‌دهد که اغلب شرکت‌ها و سازمان‌ها و اشخاص حقیقی ایرانی، انتظارات خود را در مورد طراحی صفحات وب، تنها محدود به ابعاد اطلاع‌رسانی آن می‌کنند؛ درحالی‌که در دنیای به‌طور تقریبی 35 میلیونی کاربران اینترنتی ایران، توجه‌نکردن به ابعاد تجاری و بازاریابی در یک وب‌سایت، اشتباه تجاری بزرگی محسوب می‌شود. این مؤسسه طراحی سایت در قالب مجموعه خدمات حرفه‌ای طراحی وب‌سایت، علاوه‌بر طراحی وب‌سایت مشتریان خود بر مبنای آخرین اصول طراحی وب و رعایت استانداردهایی همچون بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو، مشاوره و هدایت آنها را پس از طراحی، برای دستیابی به این بازار عظیم تجاری برعهده خواهد گرفت؛ و آنها را در رقابت با سایر رقبای تجاری خود پیش خواهد انداخت. این مؤسسه همواره در کنار مشتریان خود خواهد بود و با پشتیبانی خود آرامش را برای آنان به ارمغان خواهد آورد و مشتريان سود مستقيمی را از خدمات طراحی سایت خواهند برد.

 

طراحي پرتال حرفه‌ای، برنامه‌نويسي پرتال، پورتال‌هاي سازماني

طراحی فروشگاه اینترنتی

بهینه‌سازی وب‌سایت

طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت امروزه به علم تبدیل شده است. یکی از مهم­ترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل، رتبة (رنکینگ) بالاست.

اگر سایت شما در موتورهای جستجوی اینترنت رتبة بالایی نداشته باشد از دید کاربران اینترنتی پنهان خواهید ماند؛ و این افت فروش و بازدید شما را در برخواهد داشت؛ پس، ما براساس آخرین تکنیک­های طراحی قالب و طراحی سایت که با استانداردهای بین المللی و با الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت بهینه شده ، طراحی وب‌سایت شما را انجام و پس از 2 الی 3 ماه شما را در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجوگر معروف اینترنت قرار خواهیم داد.

به مجموعه فعالیت­های تخصصی که بر روی وب­سایت شما صورت می­گیرد تا وب­سایت شما در نتایج جستجو در رتبه­های بالا قرار گیرد، بهینه‌سازی وب‌سایت یا به‌اصطلاح سئو  (seo) می‌گویند که نتیجه آن افزایش رتبه و افزایش بینندگان پایگاه اینترنتی شما خواهد بود.

 

برنامه‌نويسي وب، برنامه‌نويسي سايت، برنامه‌نويسي حرفه‌اي

برنامه‌نویسی وب و طراحی وب‌سایت‌های پویا یکی از مهم‌ترین قسمت‌های طراحی وب‌سایت است؛ و گروه برنامه‌نویسی مؤسسه با تجربة فراوان در زمینه‌های برنامه‌نویسی و طراحی سایت حرفه‌ای با رعایت کامل اصول امنیتی و استانداردهای seo و طراحی بانک‌های اطلاعاتی، توانسته جایگاه بالایی را در بین گروه‌ها و شرکت‌های ایرانی کسب نماید.

 

طراحی سایت ایستا (استاتیک)

سایت ایستا (استاتیک) از اولین سایت­هایی بود که طراحی شد. در وب‌سایت‌های ایستا (استاتیک) اطلاعات و محتویات وب‌سایت، یک‌بار جمع‌آوری و طراحی می‌شود. تغییر در آنها باید توسط طراح وب‌سایت انجام شود. ویرایش سایت مورد نظر مشتری باید به‌گونه‌ای باشد که تغییراتی در ساختار سایت به وجود نیاورد. وب‌سایت ایستا (استاتیک)  بیشتر برای شرکت‌هایی که قصد حضور در اینترنت را داشته و تغییر در وب‌سایت آنها به چند مورد در ماه محدود می‌شود، مناسب است.

به‌طور معمول این روش طراحی و بهینه‌سازی سایت از نظر اقتصادی هزینة اولیة پایین‌تری نسبت به روش‌های دیگر طراحی وب‌سایت دارد. در این سایت کنترل پنلی وجود ندارد که بتوان با کمک آن سایت را مدیریت و یا تغییراتی را در آن اعمال کرد. ویرایش سایت، ابتدا با توجه به ساختار طراحی‌شده برای صفحات و پس از هماهنگی‌های لازم، این اطلاعات توسط طراحان سایت قابل تغییر است. اگر تغییراتی را بخواهیم بر سایت ایستا (استاتیک) اعمال کنیم باید از طراح وب‌سایت کمک بگیریم. سایت ایستا (استاتیک) از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست؛ به‌دلیل اینکه نمی‌توان اطلاعاتی را به سایت افزود و اگر قرار به ویرایش سایت باشد، باید طوری باشد که ساختار اصلی سایت تغییر نکند.

 

افزایش ترافیک وب سایت

مؤسسة فرهنگی هنری سخن‌پردازان خواجه نصیر با استفاده از آخرین متدهای افزایش ترافیک سایت، آمار بازدیدکننده‌های وب‌سایت شما را بالا برده و موجب افزایش فروش محصولات و یا سرویس‌های شما می‌شود. افزايش ترافيك براي سايت، نه تنها سايت شما را در موتورهاي جستجو در رتبة بالا قرار مي‌دهد بلكه امتياز بازديد از سايت رقيبان را مي‌گيرد.

این مؤسسه با تدوین برنامه‌ای اصولی ترافیک وب‌سایت شما را همواره در یک سیر منظم و رو به رشد قرار می‌دهد.

 

تبدیل سایت ایستا (استاتیک) به پویا (داینامیک)

مؤسسة فرهنگی هنری سخن‌پردازان خواجه نصیر می‌تواند سایت ایستای (استاتیک) شما را به سایت پویا (داینامیک) تبدیل کند.

 

تفاوت سایت استاتیک با داینامیک

اگر شما سایتی استاتیک دارید و نمی توانید مطالب و محتوای سایتتان را به‌روزرسانی کنید و صفحات سایتتان را افزایش یا ویرایش کنید این مؤسسه می‌تواند سایت شما را به سایتی داینامیک تبدیل و طراحی (برنامه‌نویسی) کند. پس از تبدیل‌شدن سایت شما به سایت داینامیک، به سایت شما یک محیط مدیریت محتوا (کنترل پنل) اظافه می‌شود که شما را قادر می‌سازد سایتتان را مدیریت کنید؛ یعنی به‌صورت برخط (آنلاین) مطالب سایت خود را تغییر دهید؛ به­عنوان مثال منوهای سایت خود را افزایش یا در سایتتان عکس یا فیلم قرار دهید و یا محصولات خود را دسته‌بندی کنید و بسیاری کارهای دیگر که در سایت‌های استاتیک امکان آن ها وجود ندارد.

 

طراحی قالب برای دارندگان وب‌سایت

گروه طراحی وب مؤسسه با داشتن برنامه‌نویسان و گرافیست‌های مجرب در حوزة طراحی سایت این توانایی را در خود می‌بیند تا انواع وب‌سایت‌های داینامیک و حرفه‌ای را طراحی و پیاده‌سازی کند. اگر شما شخص یا یک شرکت و یا یک سازمان هستید که وب‌سایت داینامیک دارید و تنها قصد تغییر قالب وب‌سایت خود را دارید، می توانید این کار (طراحی قالب برای دارندگان وب‌سایت داینامیک) را به این مؤسسه بسپارید.

گروه طراحی وب مؤسسه می‌تواند ایده و طرح شما را که در رابطه با طراحی قالب وب‌سایتتان است پیاده‌سازی و طراحی حرفه‌ای کند.

 

طراحی سایت فول فلش

سایت تمام فلش استاتیک:

در وب سایت استاتیک اطلاعات آن م‌ بایست توسط طراح وب که این سایت را برای اولین‌بار ساخته است، انجام گیرد و کلمه استاتیک تنها بر جنبة محتوایی آن نه ظاهر آن و یا پویانمایی­ (انیمیشن) ‌های به کار رفته در آن دلالت می‌کند. در این دسته از سایت‌ها پایگاه اطلاعات
(Data Base) وجود ندارد و اطلاعات سایت به‌صورت ایستا (استاتیک) است.

 

سایت تمام (فول) فلش داینامیک:

این نوع سایت‌ها تمامی مشخصات سایت‌های فول فلش را داشته و در کنار آن اطلاعات موجود در این سایت‌ها توسط مدیران سایت قابل تغییر است. البته ذکر این نکته ضروری است که دامنة تغییر اطلاعات این سایت‌ها در مقایسه با سایت‌هایی که از سامانهة مدیریت محتوا (CMS) استفاده می‌کنند محدودتر است.

 

سایت تمام (فول) فلش سه‌بعدی:

ساخت این قبیل سایت‌ها در مقایسه با دیگر روش‌های طراحی وب (طراحی وب‌سایت) بسیار دشوارتر است و شرکت‌های محدودی توانایی انجام این پروژه‌ها را دارند. از نظر ظاهری این سایت‌ها زیباترین سایت‌های موجود در دنیای پهناور وب را تشکیل می‌دهند و از نظر اقتصادی گران‌ترین روش طراحی وب‌سایت (Web Design) هستند.

 

 • خدمات طراحی صفحات وب
 • طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت‌های استاتیک
 • طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت‌های دینامیک
 • طراحی و پیاده‌سازی سامانه‌های مدیریت محتوی (CMS)
 • طراحی و پیاده‌سازی فروشگاه‌های الکترونیک
 • ثبت دامنه و میزبانی وب
 • بهینه‌سازی جهت موتورهای جستجو (SEO)
 • طراحی لوح‌های فشردة چندرسانه‌ای (مالتی مدیا) تبلیغاتی
 • طراحی لوح‌های فشردة چندرسانه‌ای (مالتی مدیا) آموزشی
 • کاتالوگ الکترونیک
 • طراحی بنرهای تبلیغاتی